زندگی

مردم از سفر به سیستان و بلوچستان بپرهیزند

مردم از سفر به سیستان و بلوچستان بپرهیزند

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس ا استان از مردم خواست ،از سفر به استان سیستان و بلوچستان به دلیل وضعیت قرمز کرونایی بپرهیزند.

مردم از سفر به سیستان و بلوچستان بپرهیزند

به گزارش برنا خراسان جنوبی، شریف زاده با بیان اینکه در حال حاضر شرایط در این استان بسیار بحرانی است گفت: متاسفانه روز گذشته در استان سیستان و بلوچستان تعداد  هزار و 240 نفر مبتلای جدید به کرونا شناسایی شدند که در صورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی و سفر به این استان و حضور در دورهمیها، هفته های آینده شهرهای خراسان جنوبی نیز با افزایش تعداد مبتلایان و قرمز شدن برخی شهرها مواجه خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه مردم استان از سفر به استانهای همچوار که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند و مخصوصا استان سیستان و بلوچستان جدا خودداری کنند، افزود: در حال حاضر نیز با رنگ بندی جدید شهرستان درمیان از وضعیت زرد کرونایی به نارنجی برگشت و  تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی را  از 3 شهر به 4 شهر استان افزایش دیافت که  این زنگ خطری برای ااستان است..

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس استان  ضمن تاکید بر رعایت پروتکلهای بهداشتی از مردم خواست تا از سفر های غیرضرور خودداری کنند.

منبع

مردم از سفر به سیستان و بلوچستان بپرهیزند
www.borna.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا