October 25, 2021

واکنش سلبریتی ها به درگذشت ارشا اقدسی

واکنش سلبریتی ها به درگذشت ارشا اقدسی

واکنش سلبریتی ها به درگذشت ارشا اقدسی,واکنش سلبریتی ها به مرگ ارشا اقدسی,واکنش متین ستوده به درگذشت ارشا اقدسی,واکنش سپند امیرسلیمانی به درگذشت ارشا اقدسی,واکنش امین زندگانی به درگذشت ارشا اقدسی,واکنش شقایق دهقان به درگذشت ارشا اقدسی,واکنش نیوشا ضیغمی به درگذشت ارشا اقدسی,واکنش نوید محمدزاده به درگذشت ارشا اقدسی,واکنش رامبد جوان برای درگذشت ارشا اقدسی

واکنش سلبریتی ها به درگذشت ارشا اقدسی

به گزارش تیتربرتر؛ شامگاه سیزدهم مردادماه آخرین تجربه شگفت‌انگیز ارشا اقدسی رقم خورد. او که به واسطه یک آگهی، با دنیای بدلکاری آشنا شد، آرزو داشت این حرفه با همراهی دوستانش در داخل و خارج از کشور جایگاه شایسته خود را بیابد. دلش به خدا گرم بود و همراهی دوستان.

پیکر او در چند روز آینده به ایران آورده می‌شود تا در کنار استادش پیمان ابدی به خاک سپرده شود. اما ارشا اقدسی که اعضای بدنش را اهدا کرده است، حتما در زندگی کسانی دیگر ادامه خواهد یافت و داستان زندگی جوانی که از ورزش به بدلکاری و سینما و تلویزیون رسید، در جان‌های دیگری تداوم خواهد داشت.

درگذشت تلخ و دردناک ارشا اقدسی، بدلکار ایرانی شناخته‌شده در عرصه بین‌المللی واکنش‌هایی گسترده از جمله واکنش بازیگرانی چون نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی، پیمان معادی، نیوشا ضیغمی، پژمان بازغی، شقایق دهقان، متین ستوده، سپند امیرسلیمانی، امین زندگانی را برانگیخت.

خبر کوتاه بود و دردناک؛ «ارشا اقدسی درگذشت». بدلکار ایرانی شناخته‌شده در عرصه بین‌المللی، این بار از حادثه چپ‌کردن ماشین جان سالم به در نبرد، رفت و داغش بر دل خانواده، دوستان، همکاران و هر کس که نامش را شنیده بود و هنرش را دیده بود، ماند. اتفاقی تلخ که واکنش گسترده‌ای را در جامعه ایرانی و از جمله در میان هنرمندان برانگیخت. 

رامبد جوان با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش درگذشت ارشا اقدسی بدلکار سینما را تسلیت گفت.

او نوشت: ارشای  عزیزم، ارشای عزیزم، ارشای خیلی عزیزم.

هنوز چقدر حرف نگفته و کار نکرده با هم داریم. من و تو وقتی همو می‌بینیم تپش قلب می‌گیریم. ارشا اصلاً دلم نمی‌خواد با زدن این حرفا جلوی بقیه اعتراف کنم که چقدر رفیقیم و چقدر حالم بده که نیستی. ارشای عزیزم از دست تو با این دیوونه‌بازیات که رفتی و انگار برات مهم نبود که دل ما توو این اوضاع خراب و مملکت داغون، خون‌تر از گذشته می‌شه. امید داشتن روز به روز سخت‌تر می‌شه و امید دادن، لحظه به لحظه غیرممکن‌تر.

ارشای عزیزم تو الان باید باشی و دو دقیقه یه بار بری رو مخ من که بیا بانجی جامپینگ کن. بیا اسکای دایوینگ کن. بیا یه فیلم بسازیم مثل بورن. بیا یه عالمه سوسک بریزم روت که ترست از سوسک بریزه. بیا یه کاری کنیم این دنیای گُه قابل تحمل بشه.

ارشای عزیزم، ارشای عزیزم، ارشای خیلی عزیزم.

 

از جمله این هنرمندان، متین ستوده، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بود که در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«خداحافظ پسر مهربان، مودب و خوش‌قلب.

جواب زنده‌بودنم مرگ نبود، جون شما بود؟!/ مردنِ من مردنِ یک برگ نبود، تو رو به خدا بود؟!/ اون همه افسانه و افسون، ولش؟!/ این دل پرخون، ولش؟!/ دلهره گم‌کردن گدار مارون، ولش؟!/ تماشای پرنده‌ها بالای کارون، ولش؟!/ خیابونا، سوت‌زدنا، شپ‌شپ بارون، ولش؟!»

سپند امیرسلیمانی، بازیگر تلویزیون و سینما، هنرمند دیگری بود که با انتشار عکسی از خود در کنار ارشا اقدسی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «روزی که مسابقه دادیم یک عالمه تلاش کردم اما جوری به تو باختم که داغون شدم ولی امروز بی‌مسابقه له شدم. وقتی بیمارستان بودم، همه‌اش پیگیرم بودی و دلداری‌ام دادی، تا آخر عمر دلم می‌سوزد که نتوانستم در آن حال بد آخرین پیامت را جواب بدهم، خب آخر قرار این نبود، گفتم می‌آیم بیرون و معاشرت می‌کنیم. نشد… سفر به خیر.» 

«ارشای عزیز، دوست نازنینم، به سمت نور دویدی، مسیرت پرنور و یادت گرامی، به یادت هستم، سلام ما را هم به پیمان (ابدی) عزیز برسان، جای هر دو نفرتان در قلب ماست. روحت شاد» این جملاتی بود که پژمان بازغی، چهره شناخته‌شده در عرصه بازیگری و اجرا برای ارشا اقدسی نوشت. 

مطالب مرتبط:

 

«رفتنی غیرممکن، تسلیت، ارشا همیشه در قلبمان زنده‌ای» هم واکنش امین زندگانی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر به این اتفاق تلخ بود.

شقایق دهقان، دیگر بازیگر شناخته‌شده هم در صفحه اینستاگرامش نوشت: «یادم هست چند سالِ پیش رامبد در برنامه «خندوانه» از مادر ارشا اقدسی پرسید ایشان از دیدن صحنه‌های بدلکاری ارشا چه احساسی دارند؟ خانم جواب داد هم بی‌نهایت می‌ترسم و نگرانم هم هم‌زمان به شجاعتش افتخار می‌کنم! مادربودن به رسم مادرهای شجاع و خاصی که از حقِ خودشان می‌گذرند تا به بچه‌هایشان فرصت بدهند و از آن‌ها حمایت کنند تا آن‌جور که دلشان می‌خواهد زندگی و زنده‌بودن را با هیجان، متفاوت و دیوانه‌وار (هرچند کوتاه)… تجربه کنند. با قلبی آکنده از غم، تسلیت به خانواده محترم ارشا اقدسی.»  

«روحت شاد، حتما حالا جای بهتری هستی، فقط دل ما تنگ می‌شود رفیق شجاع» را سحر دولتشاهی، بازیگر در استوری اینستاگرامش برای ارشا اقدسی نوشت. 

 

نیوشا ضیغمی دیگر بازیگری بود که در استوری اینستاگرامش نوشت: «بریدم از این همه خبر تلخ، پسر مهربان و شجاع، خوش به حالت که رفتی، دنیای ما اصلا قشنگ نیست، سلام ما را به خدا برسان و بگو مردم ایران خیلی تنها هستند. در آرامش باشی، سفر به سلامت.» 

«ارشای مهربان و دوست‌داشتنی از تو ممنونیم بابت همه کارهایی که برای سینما کردی و همه سختی‌هایی که برای فیلم‌هایمان تحمل کردی، همیشه در یاد و قلب ما باقی خواهی ماند.» این واکنش پیمان معادی، کارگردان، فیلمنامه‌نویس و بازیگر به درگذشت دردناک ارشا اقدسی بود.

 

«خوب زندگی کردی، زندگی کردی» هم واکنش نوید محمدزاده، بازیگر سینما و تئاتر در استوری اینستاگرامش در واکنش به رویداد تلخ بود. 

 آنچه دیگران میخوانند:

نویسنده: علیرضا یوسفی 

منبع خبر

واکنش سلبریتی ها به درگذشت ارشا اقدسی
www.titrebartar.com